STATYBOS IR REKONSTRUKCIJOS DARBAI

Pagrindinė UAB "ALTECHA" specializacija - šie žemės ūkio statiniai:

  1. Skysto mėšlo (srutų) lagūnos - kitaip vadinamos gruntinės mėšlidės. Lagūnas dengiame HDPE geomembrana, prieš tai išklodami pagrindą geotekstile, kad būtų apsaugotas apatinis geomembranos sluoksnis nuo pažeidimų. HDPE geomembrana - tai yra didelio tankio polietileno plėvelė, kuri turi atsparumą įvairioms cheminės medžiagos, yra visiškai nelaidi ir puikiai izoliuoja gruntą nuo lagūnoje laikomų skysto pavidalo (arba skystų) medžiagų. HDPE geomembrana yra virinama specialiu prietaisu, kuris padaro dvigubą siūlę, užtikrinant visišką sandarumą. Pagal užsakovo poreikius galima įrengti ir dengtas skysto mėšlo lagūnas, įrengiant plaukiojančią dangą iš tos pačios HDPE geomembranos. Tinkamai eksploatuojant lagūnas geomembraninei plėveliai suteikiame 5 metų garantiją. Šiuo metu esame įrengę virš 100.000 m3​ bendros talpos lagūnų visoje Lietuvoje.
  2. Grūdų bokštų montavimas ​- montuojame bet kokio dydžio ir tipo grūdų bokštus ir visus priklausinius. Įrengiame grūdų bokštų pamatus, atliekame visus elektrotechninius darbus. Taip pat atliekame grūdų bokštų techninius projektus. Klientams Lietuvoje siūlome Vokietijoje gaminamus grūdų bokštus, kuriuos patys ir sumontuojame. Esant didesniems objektams, kai vykdoma grūdų bokštų montavimo ir visi derinimo darbai, paleidžiant grūdų transportavimo įrangą, dalyvauja patyręs inžinierius iš Vokietijos.
  3. Rekonstruojame, statome žemės ūkio technikos garažus, sandėlius, fermas. Atliekame visus darbus iki rakto, jeigu to pageidauja užsakovas

 ​

 

UAB ALTECHA

Obenių g. 6, Elektrėnai
LT-26108

Tel.: 8 673 75095, 8 626 07869
Faksas.: 8 528 39174

www.altecha.lt
valdas@altecha.lt