Atlikti darbai

Gelžbetoniniai srutų kaupimo rezervuarai

Gelžbetoniniai srutų kaupimo rezervuarai įrengiami tose vietose, kur yra aukštas gruntinis vandens lygis ir negalima įrengti gruntinių skysto mėšlo (srutų) lagūnų, arba nėra pakankamai vietos lagūnoms įrengti. Maksimalus tūris iki 4250 m3.

Srutų kaupimo lagūnos

Srutų kaupimo lagūnas (gruntinius rezervuarus) dengiame HDPE geomembrana. Membrana yra virinama naudojant „Leister“ įrangą, daromos dvi 11 mm storio siūlės. Prieš dedant pirmąjį HDPE geomembranos sluoksnį yra klojama geotekstilė, skirta geomembranos apsaugai nuo pradūrimo grunto stabilizavimui. Jeigu yra poreikis, įrengiame ir dengtas lagūnas. Plaukiojanti danga yra taip įrengiama iš HDPE geomebranos. Geomembranai suteikiama 5 metų garantija. Dirbame visoje Lietuvoje.

Grūdų bokštų montavimas

Grūdų bokštų montavimas - montuojame bet kokio dydžio ir tipo grūdų bokštus ir visus priklausinius. Įrengiame grūdų bokštų pamatus, atliekame visus elektrotechninius darbus. Taip pat atliekame grūdų bokštų techninius projektus. Klientams Lietuvoje siūlome Vokietijoje gaminamus grūdų
bokštus, kuriuos patys ir sumontuojame. Esant didesniems objektams, kai vykdoma grūdų bokštų montavimo ir visi derinimo darbai, paleidžiant grūdų transportavimo įrangą, dalyvauja patyręs inžinierius iš Vokietijos.

Rekonstruojame, statome žemės ūkio technikos garažus, sandėlius, fermas. Atliekame visus darbus iki rakto, jeigu to pageidauja užsakovas.