Žemės ūkio paslaugos

Projektavimas – atliekame visus žemės ūkio objektų projektavimo darbus, tiek ypatingų, tiek ir neypatingų statinių.

Projektuojame visų tipų žemės ūkio statinius - grūdų bokštus, angarus, žemės ūkio technikos garažus, fermas, skysto mėšlo lagūnas (gruntines mėšlides), skysto mėšlo (srutų) rezervuarus, biodujų jėgaines. Turime patyrusių konstruktorių komandą, kuri projektuoja metalines, gelžbetonines ir klijuoto medžio konstrukcijas. Darome tiek techninius projektus, tiek ir darbo brėžinius. Mūsų projektavimo tikslas yra atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl gerai padarytas techninis projektas ir darbo brėžiniai leidžia užsakovui sutaupyti laiko ir finansinių lėšų statant statinį. Taip pat projektuojame žemės ūkio statinių apšvietimą pritaikydami LED technologijas. Didesnės pradinės investicijos, lyginant su standartiniais apšvietimo būdais, atsiperka labai greitai, jeigu apšvietimas yra įjungtas nuo 8 ir daugiau valandų per dieną. Projektavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Statybos leidimo gavimas - sutvarkome visą reikalingą dokumentaciją, suderiname  visus klausimus su atsakingomis institucijomis, gauname statybos leidimą.

Jeigu techninis projektas buvo užsakytas mūsų kompanijoje, patys atliekame visas reikalingas procedūras statybos leidimui gauti (jeigu toks yra reikalingas).
Užsakovui tereikia rūpintis technine užduotimi t.y. nurodyti savo pageidavimus dėl statinio dydžio, patalpų išdėstymo ir pan., o mes pasirūpinsime likusiais darbais.

Pastatytų objektų pridavimas – padedame surinkti visus reikalingus parašus ir suderiname klausimus su atsakingomis institucijomis.

Baigus faktines statybas, visus pastatytus objektus reikia atiduoti vertinti nuolatinei statybos komisijai. Savo klientams atliekame visus reikalingus darbus, susijusius su pastatytų objektų atidavimu vertinti t. y. statybos darbų žurnalų pildymas, dokumentų paruošimas ir įkėlimas į IS "Infostatyba", dalyvavimas objekto apžiūroje kartu su komisijos nariais. Užsakovui telieka nunešti dokumentus į Registrų centrą ir statinius įregistruoti.

Statybos ir rekonstrukcijos darbai – statome, rekonstruojame, remontuojame įvairaus tipo žemės ūkio objektus – fermas, skysto mėšlo rezervuarus, skysto mėšlo lagūnas, grūdų bokštus, grūdų džiovyklas, dirbtuves, sandėlius, garažus ir kt. objektus.

Pagrindinė UAB "ALTECHA" specializacija - šie žemės ūkio statiniai:
Skysto mėšlo (srutų) lagūnos - kitaip vadinamos gruntinės mėšlidės. Lagūnas dengiame HDPE geomembrana, prieš tai išklodami pagrindą geotekstile, kad būtų apsaugotas apatinis geomembranos sluoksnis nuo pažeidimų. HDPE geomembrana - tai yra didelio tankio polietileno plėvelė, kuri turi atsparumą įvairioms cheminės medžiagos, yra visiškai nelaidi ir puikiai izoliuoja gruntą nuo lagūnoje laikomų skysto pavidalo (arba skystų) medžiagų. HDPE geomembrana yra virinama specialiu prietaisu, kuris padaro dvigubą siūlę, užtikrinant visišką sandarumą. Pagal užsakovo poreikius galima įrengti ir dengtas skysto mėšlo lagūnas, įrengiant plaukiojančią dangą iš tos pačios HDPE geomembranos. Tinkamai eksploatuojant lagūnas geomembraninei plėveliai suteikiame 5 metų garantiją. Šiuo metu esame įrengę virš 100.000 m3 bendros talpos lagūnų visoje Lietuvoje.